Co Ja sądzę o Amerykanach!

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Witajcie, Przyjaciele!

Lubię mieć dużo odwiedzin na blogu. Chciałabym, żeby wiele osób go czytało, dlatego staram się pisać ciekawe notki.

Ja też lubię czytać blogi, ale wybieram tylko swoje ulubione i w tym miejscu pozdrawiam wszystkich moich Komentatorów. WASZE STRONKI ODWIEDZAM NAJCZĘŚCIEJ :)

Dużo się zastanawiałam. Doszłam do wniosku, że internet jest fajny, ale bardzo uzależnia. Wiem, że ludzie przez niego głupieją. Ostatnio dowiedzialam się, jak głupi są Amerykanie! Nie chcę ich obrażać, ale no bez jaj – Amerykanie twierdzą, że w Polsce nie ma plaż, w dodatku Paris Hilton była pewna, że nie mamy w Polsce stolicy. Czy myślicie to samo, co ja?

Pewnie mi nie uwierzycie, ale… twierdzę, że obywatele innych krajów nie są tak inteligentni i wspaniali jak Polacy. Nie obchodzi ich kultura innych narodowości , wydarzenia na całym świecie, ale interesują się tylko własną dupą za przeproszeniem :) Wiem, że w Polsce uczymy się historii nie tylko ojczyzny, ale tego, co działo się na całym świecie od początku. Może wiemy więcej ? Zdaje się, że rózni nas także wiele innych rzeczy. Czy wiecie, że prawdopodobnie to w Polsce najpierw na ekrany kin wszedł dubbing i lektor?

Polska to fajny kraj prawda? Bardzo mi się podoba nasza kultura i muzyka. Nikt tak mnie nie podtrzymuje na duchu każdego dnia jak moje ulubione hity, oczywiście polskich wykonawców, dlatego na koniec zostawiam dla Was znany zespół – Dżem

Dobranoc :)


http://www.youtube.com/watch?v=kAvOTL_wOJ4

 

 

7 myśli nt. „Co Ja sądzę o Amerykanach!

 1. ~i v y . ♥

  faktycznie, amerykanie nie wiele wiedzą o naszym kraju . są za bardzo zapatrzeni w siebie, myślą że są najlepsi, a wcale tak nie jest. i racja, polska to fajny kraj . :grin: piękna piosenka <3

  Odpowiedz
 2. ~Rita

  Ta niewiedza wynika z faktu, że w szkołach się nie uczą o tym jaka jest polska ;)
  Nie uważam jednak że Amerykanie śa głupi. Nie wypada wrzucać narodu jako całości do jednego worka bo ludzi są naprawdę różni. Jeden może być zgorzkniałym burakiem a drugi może być inteligentnym i fajnym człowiekiem. W każdy kraju w tym też Polsce są i tacy i tacy ;) Różni nas jedynie położenie geograficzne, kultura i zwyczaje oraz historia. Polska to tak samo spoko kraj jak i Stany Zjednoczone, Wielka Brytania itd. ;) Każdy jest ciekawy bo kulturowo inny od naszego.

  Odpowiedz
 3. ~myslipauli.blogująca.pl

  No to straszne, że tak myślą o naszym kraju. Ale zgadzam się z Ritą. Bo ta niewiedza wynika z tego że w szkole się nie uczą jaka jest polska. Ale chyba mają tam geografię i na pewno uczą się o europie, a polska leży w europie więc… z resztą w telewizji mówiono o tym, że przeprowadzono test na amerykańskich dzieciach i że te dzieci nie wiedziały np. o tym z czego jest keczup i co najgorsze myliły bakłażan z gruszką. Nieźle co? :razz: :shock: :mrgreen:

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>