Wpis dla Przyjaciółki.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Moi Drodzy,

Jeśli ktoś czytał poprzedni wpis wie, że dziś chciałam napisać o moich wakacjach. Przepraszam, ale plany się zmieniły. Ten wpis poświęcam mojej najdroższej przyjaciółce, Angelice (dla przyjaciół: Dżejlo).

 

Droga, Dżejlo!

Nie ma Ciebie obok. Odkąd ciebie nie ma, mam doła. Gdzie się podziali wszyscy nasi przyjaciele, którym tak bardzo „zależało”?

 

Jak kogoś potrzebujesz to nie ma nikogo…

 

Tylko prawdziwy Przyjaciel nigdy Ciebie nie opuszcza. Ty zawsze jesteś przy mnie, a ja przy Tobie.

 

 

Brzmi trochę pusto. To dlatego, że naprawdę jest tutaj pusto, kiedy nie ma nas dwóch śmiejących się nikt nie wie z czego, grających w simsy i oglądających razem filmy.

 

Jak od września coś nas rozdzieli to szlag mnie trafi i Ciebie też…

 

Mieszkamy blisko, ale to i tak nadal zbyt daleko, żeby razem pić kawę, słuchać muzy i opowiadać… cały czas.

 

Bywamy wkurzające nawet dla siebie nawzajem, ale nikt nie jest tak zgadany jak my.

Kto jeszcze cały dzień potrafi siedzieć obok nic nie mówiąc do siebie i rozumieć o co chodzi? Nie potrzebujemy żadnych słów, żeby siebie zrozumieć, bo znamy się na pamięć i nikt nas nie zastąpi za nic w świecie.

 

Smutno mi,że Ciebie tu nie ma, dlatego chcę, żebyś wiedziała , że zawsze o Tobie pamiętam i życzę Ci szczęścia,Ty wiesz z kim. Jesteś, byłaś i będziesz moją najlepszą przyjaciółką. Wszyscy inni przyjaciele mogą umierać z zazdrości, bo żaden z nich nigdy nie będzie lepszy od Ciebie. Kocham cię jak siostrę bliźniaczkę . Mamy prawdziwy dar porozumienia, który ja nazywam Przyjaźnią. :)

Luv yew Jlo :*

2 myśli nt. „Wpis dla Przyjaciółki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>